Pytania i odpowiedzi.

Jak dokonać rejestracji – czy to coś kosztuje?

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja w programie jest bezpłatna. Pełna aktywność oraz dostep do wszystkich funkcji wymaga jednak prostej aktywacji konta poprzez dowolny opłacony zakup w naszym sklepie on-line

Aktywacja konta – na czym polega.

Aktywacja konta

Twój dowolny opłacony pierwszy zakup – nawet za 1 grosz jest jednoznaczny z aktywacją konta w naszym programie partnerskim. Nie pobieramy opłat za aktywację. Kupujesz to czego w danej chwili potrzebujesz!

Zakupu należy dokonać w ciągu 6 miesięcy od dnia rejestracji w programie.

Aktywacja zapewnia 6 mc aktywność w sklepie. Każdy dowolny zakup przedłuża ten okres. Jej brak powoduje usunięcie konta oraz uzyskanej pozycji w Biurze Online.

Na czym polega system binarny

System binarny / dwójkowy

Model tworzenia struktury opartej o schemat binarny został przedstawiony na tej stronie: System Binarny

Jej głównym założeniem, jest to, aby każda kolejna osoba rejestrowana była na zmianę w prawej oraz lewej odnodze Twojej sieci w najgłębszym możliwym miejscu.

Kolejność rejestracji jeśli posiadam osobę zarejestrowaną przez up-line

Jeśli posiadasz już w swojej strukturze partnera zarejestrowanego np. przez twojego Up-Line (znajdzie się on zawsze w Twojej pierwszej odnodze) nie ma to wpływu na proces twoich rekomendacji. Rejestracja odbywa się zawsze na zmianę w pierwszej oraz drugiej linii twojej przyszłej sieci partnerskiej. Jeśli posiadasz już kogoś w pierwszej linii – twoja pierwsza osoba będzie zarejestrowana na kolejnej wolnej głębokości sieci partnerskiej.

(kliknij aby powiększyć)

Czy punkty PV są stałe dla każdego produktu

Punkty PV są automatycznie wyliczane do każdego produktu nawet 3 razy dziennie na podstawie aktualnych cen magazynowych.

Tak wiec zmieniają się on na bieżąco dla każdego produktu. W procesie zakupu widzisz zawsze orientacyjna wartość punktową w koszyku. Ostateczną sumą punktów PV uwzględnianą w wyliczaniu premii partnerskich jest ta odpowiadająca zamówionym produktom na dzień realizacji (wysyłki) zamówienia. Oznacza, to, że jeśli zwlekasz z wpłatą za zamówienie np. 10 dni suma punktów PV może być inna za zamówione produkty od tej widocznej w dniu złożenia zamówienia. Może mieć ona wartość niższą jak również wyższą.

Opisane wahania punktowe ze względu na stabilność cen stanowią jednak rzadkość w naszym sklepie.

Jak często aktualizowana jest wartość punktów w Biurze Online

Punkty grupowe oraz przewidywana premia partnerska jest wyliczana o każdej pełnej godzinie zegarowej tzn, o 0:00, 1:00, 2:00 …. 23:00